تبلیغات
پاتوق جوانی - كالبد شكافی از یك توطئه
پاتوق جوانی
ارائه نظرات و گفتگو در چارچوب ادب
سه شنبه 24 مرداد 1391 :: نویسنده : مدیر مسئول موسسه
كالبد شكافی از یك توطئه
نقش صهیونیسم بین الملل در اقدام تروریستی نروژ
     یك‏سال پیش در تاریخ 31/4/90 دو حادثه خونین نروژ را كانون توجه جهانیان قرار داد . در اولین حادثه یك بمب درمقابل دفتر نخست وزیری نروژ منفجر شد و در دومین حادثه كمپ جوانان حزب حاكم در جزیره اوتویا هدف تیراندازی قرار گرفت. این حوادث كه در یكی از خوش‏نشین‏ترین مراكز شمال اروپا اتفاق افتاد چیزی نبود جز دو اقدام تروریستی كه بیش 100 كشته و زخمی به همراه داشت. به نقل از خبرگزاری‏ها عامل ترور یك مسیحی تندرو بوده است كه گفته شده در وب سایت‏ها، بنیادگرایی مسیحی را تبلیغ می‏كرده است. بنابراعلام پلیس نروژ، عامل حملات، دیدگاه‏های ضد اسلامی داشته است.
به بهانه حوادث تروریستی نروژ مقاله پیش رو به نقش تروریستی رژیم اشغالگر قدس و صهیونیست جهانی در این ترورها می پردازد.
 


جرم جوانان كشته شده در نروژ حمایت از كشور فلسطین بود 

    اقدام سال گذشته یك تروریست صهیونیسم مسیحی در كشتار جوانان بی دفاع در یك اردوی حزب حاكم سوالی را در ذهن ایجاد می‏نماید كه علت انتخاب مكان فوق توسط تروریست مذكور چه بوده است ؟ پاسخ این سئوال با بررسی اخبار آن ایام به‏خوبی مشخص می‏شود . دو روز قبل از حادثه تروریستی پایتخت نروژ خبری مبنی بر حضور وزیر خارجه نروژ در اردوی جوانان حزب حاكم نروژ و درخواست جوانان حاضر در اردوی فوق از وزیر خارجه نروژ جهت تحریم رژیم اشغالگر قدس و به رسمیت شناختن كشور فلسطین منتشر می‏شود . جالب آن است كه درخواست جوانان فوق با پاسخ مثبت وزیر خارجه نروژ روبرو شده و وی اعلام می‏نماید كه فلسطینیان مستحق داشتن كشور مستقل هستند .
به گزارش پایگاه خبری نروژی پلیتالسك در همین راستا فدرسن رهبر جنبش جوانان حزب حاكم اعلام نموده كه جوانان حزب مذكور خواستار تحریم اقتصادی رژیم اشغالگر قدس هستند و سیاست كشور ما در خاورمیانه فعال است و فلسطین را به رسمیت خواهد شناخت .
اظهارات اندرس برینگ بریویك مجری عملیات‏های تروریستی نروژ كه خودش را از طرفداران رژیم اشغالگر قدس معرفی نموده در اظهاراتی خواستار اخراج ساكنان باریكه غزه و كرانه باختری از اراضی خود شده است ؟!!!

مجری عملیات تروریستی نروژ مشاور امور ضد اسلامی یك تشكل انگلیسی

روزنامه ساندی اكسپرس اعلام نموده كه مجری عملیات تروریستی نروژ مشاور انجمن راست‏گرای دفاع در انگلستان می‏باشد . البته پلیس انگلستان نیز اعلام نموده در حال بررسی موضوع می‏باشد . شاید این بررسی هم از آن بررسی‏هایی باشد كه معمولاً نتایج آن هیچ‏وقت منتشر نمی‏شود .

دفاع رو به جلو پلیس نروژ

پس از انجام تحقیقات اولیه در خصوص حادثه تروریستی نروژ توسط پلیس نروژ مشخص شد كه این اقدام فجیع كه منجر به كشته شدن حدود 90 نفر و همچنین مجروح شدن حدود 90 نفر دیگر از مردم عادی شد توسط یك فرد تبعه نروژ كه مسیحی افراطی و در واقع صهیونیسم مسیحی می‏باشد انجام شده است لیكن عكس العمل پلیس نروژ در پاسخ به مطالبات عمومی و افكار عمومی مردم نروژ قابل توجه است . پلس نروژ قبل از آن‏كه مردم نروژ و افكار عمومی آن كشور محدود سازی تشكل‏های افراطی ضد مسلمانان و صهیونیزم های افراطی را مطالبه كنند اعلام نمود: « نمی‏تواند به بهانه اقدام تروریستی اخیر آزادی‏های مدنی و اجتماعی در نروژ را محدود نماید ؟!!!! » حال سوال این‏جاست كه اگر این اقدام به هر دلیلی توسط یك مسلمان انجام می‏شد باز هم چنین تصمیمی از سوی پلیس نروژ اعلام می‏شد؟ پاسخ این سوال با نگاهی به گذشته و به‏خصوص توجه به سخت‏گیری‏های زیادی كه پس از حادثه 11 سپتامبر در خصوص مسلمانان در كشورهای اروپایی انجام شد به‏خوبی مشخص می‏باشد .نقش صهیونیسم بین الملل در اقدام تروریستی نروژ

حادثه تروریستی نروژ و كشته و مجروح شدن حدود 180 نفر از مردم بی‏گناه نروژی موضوعی است كه به راحتی نمی‏توان از كنار آن گذشت نحوه اقدام عامل یا عوامل تروریست در حادثه نروژ نشان می‏دهد این اقدام فراتر از یك حادثه و تصمیم جنون‏آمیز بوده و طراحی ویژه‏ای ‏در قبل، حین و بعد از حادثه تروریستی مذكور مشاهده می‏شود. در واقع بار دیگر دست جنایتكار صهیونیست‏ها از آستین یك نژاد‏پرست مسیحی یا به عبارت بهتر یك صهیونیسم مسیحی ‏بیرون آمد.
در بررسی اولیه حادثه تروریستی نروژ این سوال به ذهن خطور می‏كند كه چرا كشور نروژ برای این عمل تروریستی انتخاب شد؟ پاسخ را می‏توان در مواضع دولت و حزب حاكم نروژ در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و حق حاكمیت و تشكیل دولت توسط آنان و اعتراضات مكرر به رژیم اشغالگر قدس در خصوص جنایاتش در غزه و هم‏چنین عدم هم‏سویی كامل دولت نروژ با محافل صهیونیسم اروپایی در مقابل سیاست‏های هسته‏ای كشور ایران جست‏وجو كرد.
هم‏چنین مقاومت حزب حاكم و دولت نروژ در برابر محافل صهیونیستی و نژاد پرستان مسیحی در خصوص محدود سازی حقوق اجتماعی مسلمانان مقیم نروژ نیز می‏تواند از دیگر دلایل اقدام تروریستی مذكور ‏باشد .حصول هر یك از اهداف فوق قطعاً كسی جز صهیونیست‏های جنایتكار را خوشحال نخواهد كرد.
از طرف دیگر با بررسی تصاویر محل انفجار بمب و تعداد كشته شدگان مشخص می‏گردد نحوه اقدام تروریستی به گونه‏ای ‏طراحی شده كه حداكثر ترس و وحشت را در بین مردم نروژ و سایر كشورهای اروپایی ایجاد نماید و آنان بدانند هم‏سویی با مسلمانان عواقب وخیمی برای آنان ببار خواهد آورد.
رژیم اشغالگر قدس و محافل صهیونیسم قدرتمند در اروپا و آمریكا به‏شدت از افزایش تعداد مسلمانان در اروپا و حضور آنان در مشاغل و پست‏های حكومتی نگران و خشمگین بوده و علاوه بر نروژ در بعضی دیگر از كشورهای دیگر اروپایی نیز تشكل‏های افراطی و نژاد پرست مسیحی یا در واقع صهیونیسم‏های مسیحی علیه مسلمانان ایجاد نموده‏اند.
هم‏چنین یكی دیگر از اهداف ‏اقدام تروریستی صهیونیسم بین الملل در نروژ می‏تواند انحراف افكار عمومی در اروپا و جهان از موضوع رسوایی شنود توسط ‏رسانه‏های وابسته به مرداك صهیونیسم در انگلستان و آمریكا و سایر كشورهای اروپایی باشد.
مسافرت متهم اصلی حادثه تروریستی نروژ به كشور انگلستان و ارتباطات ویژه وی با محافل صهیونیستی و افراطیون نژاد پرست مسیحی در انگلستان موضوع دیگری است كه از نقش ویژه صهیونیست‏ها در این حادثه تروریستی خبر می‏دهد.
وجدان بیدار تاریخ و افكار عمومی مردم جهان شاهد خواهند بود كه این اقدام صهیونیست‏های جنایتكار نیز افشا خواهد شد ولی عدم توجه دولت‏های اروپایی به این غده‏ سرطانی در كشورهای‏شان كه با محوریت ضدیت با مسلمانان و كشورهای اسلامی شكل گرفته است قطعاً موجب پرداخت هزینه‏های بسیار سنگین‏تر از حادثه تروریستی نروژ خواهد شد.
 
چرا دادگاه متهم حادثه نروژ غیر علنی برگزار شد

برگزاری غیر علنی دادگاه محاكمه متهم حادثه تروریستی نروژ (كه قطعاً متهم اصلی نیست و متهمان اصلی را باید در محافل جنایتكار صهیونیسم اروپایی جست‏وجو كرد) موضوعی بود كه خواست افكار عمومی نروژ و رسانه‏های عمومی آن كشور نبود لكن طراحان صهیونیسم اقدام تروریستی نروژ بدلیل آن‏كه برگزاری علنی دادگاه می‏توانست پاسخ بسیاری از ابهامات موجود در خصوص نقش ویژه صهیونیست‏ها در حادثه مذكور را روشن سازد با برگزاری دادگاه فوق بصورت علنی مخالفت كرده و جالب‏تر آن است كه اگرچه دادگاه غیر علنی برگزار شد لكن آن‏چه باید از زبان متهم دستگیر شده حادثه تروریستی نروژ بیان می‏شد بیان شد و آن چیزی نبود جز تهدید دولت‏مردان و سیاستمداران اروپایی در خصوص عواقب مدارا كردن با مسلمانان و پی‏گیری حقوق مسلم مردم مظلوم فلسطین و جالب‏تر آن‏كه سه هفته زندانی نمودن متهم حادثه در سلول انفرادی بدون آن‏كه حق هیچ ملاقات و تماسی را داشته باشد فرصت كافی را در اختیار محافل صهیونیستی قرار خواهد داد تا هر آن‏چه را كه دلشان می‏خواهد از زبان متهم دستگیر ‏شده بیان كنند و از طرف دیگر با تلاش‏های احتمالی جهت شناسایی نقش صهیونیست‏ها در این حادثه مقابله خواهد شد.
 
در حادثه تروریستی نروژ بی بی سی و سایر رسانه های استكبار جهانی باز هم به كمك صهیونیست‏ها آمدند.صهیونیست جهانی با كمك عوامل رسانه‏ایی خود بعد از وقوع اعمال جنایتكارانه صهینویست مسیحی تلاش نمود با نوعی جنجال رسانه‏ایی، اسلام و به‏‏خصوص مسلمان اروپایی را مقصر اصلی این حركت ددمنشانه یك تروریست معرفی نماید . در ذیل به مواردی از این نوع حركات مذبوحانه صهینویست اشاره می گردد.
 
بنا بر ادعای بی بی سی در حادثه تروریستی نروژ، مسلمانان یا عامل هستند یا مقصر ؟!!!

 تلویزیون ضد انقلاب بی بی سی فارسی در موضع‏گیری كه در خصوص حادثه تروریستی در نروژ كه منجر به كشته و مجروح شده بیش از 180 نفر شد داشت مدعی شد در این‏گونه حوادث یا مسلمانان عمل تروریستی هستند یا مقصرند و حالا كه ثابت شده مسلمانان در این حادثه نقشی نداشته‏اند و عامل نبوده‏اند پس مقصر هستند چون متهم دستگیر شده در حادثه تروریستی نروژ مدعی شده این اقدام را به تلافی حمایت دولت و حزب حاكم نروژ از مسلمانان مقیم نروژ انجام داده است. بنا بر ادعای مضحك تلویزیون وابسته به محافل صهیونیسم انگلستان چون متهم نژاد پرست و صهیونیسم مسیحی حادثه نروژ از مسلمانان بدش می‏آمده این اقدام تروریستی را انجام داده پس اگر مسلمانان به نروژ مهاجرت نمی‏كردند این حادثه اتفاق نمی‏افتاد و این‏گونه است كه تقصیر حادثه نروژ نیز توسط رسانه صهیونیست بی بی سی فارسی به گردن مسلمانان می‏افتد.
قابل ذكر است رسانه ضد انقلاب بی بی سی فارسی در برنامه نوبت شما صرفاً اقدام به پخش آن قسمت از تماس‏های تلفنی كه هم‏سو با سیاست‏های رسانه صهیونیستی فوق باشد می‏نماید و بسیاری از اظهار نظرها مخاطبین در برنامه نوبت شما با هماهنگی قبلی مسئولین رسانه فوق قبلاً ضبط و پخش می‏گردد و مسئولین رسانه مذكور ساعاتی قبل از پخش آنلاین برنامه عناوین و موارد مطروحه توسط مخاطبین را چندین بار توسط كارشناسان‏شان مرور می‏كنند.
 
هشدار به خانواده ها – تصاویر فاجعه تروریستی نروژ آشنا نیست ؟

چند روزی است كه مردم كشور نروژ و سایر كشورهای اروپایی و جهان در بهت و حیرت ناشی از اقدام جنایتكارانه یك صهیونیسم مسیحی بسر می‏برند اما ابعاد متعدد این فاجعه هنوز نیاز به بررسی جدی دارد . سوال و نكته مهمی كه باید مورد توجه خانواده‏ها قرار گیرد این است كه آیا تصاویر لباس‏های متهم فاجعه نروژ آشنا نیست ؟ آیا این لباس‏ها را قبلا در جایی ندیده‏اید ؟ آیا تصاویر فاجعه و نوع اقدام متهم جنایتكار این فاجعه را قبلا در جایی ندیده‏اید ؟ جواب در بازی‏های رایانه‏ای تولید شركت‏های غربی صهیونیستی است در این‏گونه بازی‏ها كه معمولا علائم و نشانه‏های یك جنگ صلیبی را به همراه دارد ابتدا با انفجاری مهیب بازی شروع شده و كاراكتر انتخاب شده وارد یك جزیره شده و تمامی افرادی كه در یك جزیره هستند را به قتل می‏رساند اگرچه این‏بار به قول قدیمی‏ها خیاط خود در كوزه افتاد و غربی‏ها خودشان به آتشی كه افروخته بودند سوختند اما لازم است خانواده‏ها در خصوص انتخاب بازی‏های رایانه‏های كه در اختیار فرزندانشان قرار می‏دهند نظارت بیش‏تری داشته باشند.

یورونیوز فارسی و فتح اروپا توسط مسلمانان

در تاریخ 4 / 5 / 90 تلویزیون یورونیوز فارسی در حاشیه پخش اخبار مربوط به فاجعه تروریستی نروژ خبری را به نقل از رسانه‏های كشور روسیه پخش نمود مبنی بر این‏كه رسانه‏های عمومی كشور روسیه با توجه به فاجعه تروریستی نروژ نگرانی خودشان را نسبت به آن‏چه فتح اروپا توسط مسلمانان بیان شده اعلام نموده‏اند. رسانه فارسی زبان یورونیوز اسامی رسانه‏های مذكور را ذكر نكرد. وقوع حادثه تروریستی نروژ و كشته و زخمی شدن ده‏ها انسان بی‏گناه كشورهای غربی به‏جای آن‏كه موجب بازنگری كشورهای غربی به سیاست‏های فرهنگی و استعماری خودشان بشود موجب نگران شدن آنان نسبت به رشد فرهنگ متعالی دین مبین اسلام در كشورهای اروپایی و توجه روز افزون جوانان اروپایی نسبت به این دین مترقی شده است و همین امر است كه موجب نگرانی شدید كشورهای غربی و اربابان صهیونیستی آنان را فراهم نموده است .

تلویزویون ضد انقلاب پارس هم به كمك صهیونیست‏ها آمد

فاجعه تروریستی نروژ كه به حق می‏توان نمونه بارزی برای رسوایی فرهنگ منحط غرب به شمار آورد با سكوت معنا دار كشورهای اسلامی و به‏خصوص حكام آن كشورها روبه‏رو شد و بستر لازم برای سوء استفاده رسانه‏های وابسته به صهیونیست‏ها جهت حمله به مسلمانان مقیم اروپا و محدود سازی آنان فراهم شود. در همین خصوص تلویزیون ضد انقلاب پارس كه توسط عناصر سلطنت طلب مقیم لس آنجلس اداره می‏شود نیز در راستای خدمت به اربابان صهیونیسم خود در برنامه مورخه 4 / 5 / 90 كه میبدی مجری آن بود مدعی شد مقصر فاجعه تروریستی نروژ مسلمانان هستند رسانه مذكور با پخش فیلمی از یكی از تجمعات مسلمانان در اروپا مدعی شد اگر این مسلمانان در اروپا نبودند چنین فاجعه‏ای اتفاق نمی‏افتاد !!! جالب آن است كه متهم فاجعه تروریستی نروژ كه یك مسیحی افراطی و در واقع یك صهیونیسم مسیحی است دستگیر و به اهداف و انگیزه‏های ضد بشری خودش نیز اعتراف نموده اما رسانه‏های صهیونیستی مدعی هستند چون این فرد از مسلمانان بدش می‏آمده پس مسلمانان قصر هستند ؟؟!! این است نمونه استدلال فرهنگ متمدن غربی . به‏جای آن‏كه ریشه و زمینه‏های این اقدام تروریستی را در فرهنگ منحط غرب جست‏وجو كنند دنبال مقصر دیگری آنهم در بین مسلمانان می‏گردند. اظهارات مجری تلویزیون پارس در دفاع از تروریست جنایتكار فاجعه نروژ را باید از دید دیگری نیز نگریست و آن خبری است كه آن روزها پخش شد مبنی بر استفاده تروریست جنایتكار نروژ از مواد مخدر و وكیل وی مدعی شد اقدامات جنایتكارانه موكلش تخت تاثیر مواد مخدر بوده است ما نیز اظهارات مضحك و خنده‏دار مجری تلویزیون ضد انقلاب پارس را به حساب مواد مخدری كه ایشان سال‏هاست به مصرف آن شهرت دارند می‏گذاریم بیچاره كاركنان تلویزیون پارس كه اگر یك‏روز به دست یكی مثل میبدی قتل عام شدند رسانه‏های غربی بهانه خوبی برای توجیه دارند می‏گویند متهم سال‏ها مواد مخدر مصرف می‏كرده و تقصیر را به گردن مواد مخدر بی كیفیت امروزی می‏اندازند! .


بلژیكی‏ها از آب هم كَره می‏گیرند !!!

وقوع فاجعه تروریستی در بلژیك توسط یك صهیونیسم مسیحی قلب هر انسان آزاده‏ای را به درد می‏آورد و دولت‏مردان غربی به‏جای آن‏كه برای زمینه‏های فكری و اعتقادی انجام چنین اعمال وحشیانه‏ای كه در غرب كم هم نیستند فكری كنند در صدد سوء استفاده از شرایط موجود و اعمال محدودیت‏های بیش‏تر در خصوص مسلمانان مقیم اروپا و پوشش و انجام مناسك و اعمال توسط آنان می‏شوند در همین راستا مسئولین بلژیك با تصویب و اجرای قانون ممنوعیت پوشاندن صورت برای زنان مدعی هستند كه این مصوبه در راستای مقابله با اقدامات تروریستی احتمالی است !!! حال مشخص نیست این مضوع چه ربطی به حادثه تروریستی نروژ دارد ؟! شاید متهم مسیحی حادثه صورتش را پوشانده است كه ما خبر نداریم ! بعید نیست بعضی از دولت‏مردان و سیاستمداران اروپایی كه ارتباطات ویژه‏ای نیز با محافل صهیونیستی دارند از حادثه نروژ بهانه‏ای برای ممنوعیت پخش اذان از بلندگوهای مساجد اروپا و هم‏چنین ممنوعیت ساخت مناره برای مساجد پیدا كنند و قوانینی در این رابطه به تصویب برسانند .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 15 مرداد 1396 08:03 ق.ظ
I have read several good stuff here. Definitely worth bookmarking for
revisiting. I wonder how a lot effort you put to create this sort of great
informative website.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مدیر مسئول موسسه
نظرسنجی
نظرشما در مورد وبلاگ موسسه چیست؟


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی